Szkolenia BHP

Profesjonalizm, rzetelność i wieloletnie doświadczenie to znaki rozpoznawcze naszej firmy. Dbamy o pracowników i wiemy jak wesprzeć naszych Klientów w zakresie higieny, bezpieczeństwa pracy i instrukcji bezpieczeństwa pożarowego. Nasze szkolenia z zakresu BHP przeprowadzane są w oparciu o aktualne normy prawne i wiedzę z najnowocześniejszych metod nauczania.

Zgodnie z Kodeksem Pracy na każdym Pracodawcy spoczywa obowiązek zaznajomienia pracownika z przepisami z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Bardzo istotne jest, aby zarówno pracodawcy jak i pracownicy mieli świadomość niebezpieczeństw, które mogą pojawić się podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Każdy pracownik podejmujący pracę w firmie, przed rozpoczęciem pracy musi wziąć udział we wstępnym szkoleniu BHP. Pracownicy, osoby kierujące pracownikami, a także sami pracodawcy mają natomiast obowiązek okresowo uczestniczyć w szkoleniach z zakresu BHP. W zależności od charakteru pracy lub stanowiska, częstotliwość ich odbywania jest zróżnicowana, co jest uregulowane odpowiednim rozporządzeniem.

Oferujemy Państwu profesjonalne i ciekawe szkolenia wstępne (instruktaże ogólne) oraz okresowe z zakresu BHP dla wszystkich grup zawodowych.

Szkolenia mogą odbywać się na terenie zakładu pracy zleceniodawcy lub w naszym ośrodku szkoleniowym.

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Zadzwoń.
tel. 502 836 251, 574 086 396